Медицинский центр Александра Семенюты "Авиценна"

Педіатрія в медичному центрі «Авіценна»

Хвороба малюка - це завжди дуже сильний стрес для батьків. Дуже часто в такі хвилини виникають питання і переживання в зв'язку з пошуком найбільш кваліфікованого лікаря для своєї дитини. У нашому медичному центрі використовуються сучасні методи діагностики, лікування і профілактики дитячих хвороб під контролем досвідченого і висококваліфікованого лікаря педіатра і дитячого невролога. У нашому центрі можливо медичний нагляд як здорову дитину (перш за все - актуально для дітей раннього віку). З метою: - Профілактики, своєчасної діагностики та лікування ряду захворювань - Консультування з питань харчування - Консультування з основ догляду за дитиною - Диспансерне спостереження дітей з хронічними захворюваннями.

До програми спостереження за дитиною, незалежно від віку, входять наступні напрямки:

1. Спостереження дітей з раннього віку до 18 років
Наш медичний центр піклується про Вашого малюка ще до його народження і не упустить жодної деталі з інформації, отриманої протягом терміну вагітності і під час пологів, в період подальшого розвитку і зростання Вашої дитини. Завдяки цьому діти наших пацієнтів можуть уникнути багатьох неприємностей в перший рік свого життя;

2. Профілактичні огляди згідно індивідуального графіка - один з основних напрямків медичного центру

Наш лікар-педіатр, дитячий невролог складе індивідуальний графік медичних оглядів Вашого малюка, а також - батьки дітей отримують повні рекомендації з основ догляду за дитиною, харчування та профілактики захворювань.

3. Діагностика та призначення лікування дітям в домашніх умовах, під контролем лікаря при гострих захворюваннях. Можлива консультація педіатра і дитячого невролога на дому.

4. Диспансерне спостереження дітей з хронічними захворюваннями.

5. Ведення документації відповідно до вимог МОЗ України, видача медичних довідок.

6. Проведення профілактичних щеплень згідно з "Календаря профілактичних щеплень в Україні".  

7. Консультації дітей лікарями вузьких спеціальностей.

8. Можливість проведення лабораторних досліджень.