Медицинский центр Александра Семенюты "Авиценна"

Аборт для жінки

Я довго думав, - як же пояснити - що таке аборт для жінки? Що це не просто "чистка", як Ви наївно думаєте, а - дуже груба і страшна операція ...

От якщо взяти, наприклад, велику наждачний папір і сильно потерти ніжне місце (наприклад, - Ваші сідниці або груди) протягом 10 - 15 хвилин, то можна лише віддалено уявити ті руйнування ( "криваве місиво") які залишаються в порожнині матки після вискоблювання (аборту). Так, - це дуже велика рана, через яку легко проникають мікроби і часто викликають запалення в порожнині матки і придатках, а потім - "спайки" і безпліддя, особливо якщо аборт проводиться без достатнього обстеження (як ви любите - швиденько, і "по знайомству ").

Але рана в матці - це ще не найстрашніше для жіночого організму, - набагато небезпечніше той гормональний криз, який відбувається в женскойендокрінной системі відразу після аборту! Адже при виникненні вагітності Ваш організм налаштовується на виношування вагітності і в цей час рівень жіночих статевих гормонів (естрогени, прогестерон, гонадотропіни) зростає в тисячі разів в тиждень !!!

Але ось Ви попросили, лікар взяв кюретку, вискоблено ( "почистив") і видалив вагітність, а що ж робити вашому організму з тією величезною кількістю вироблених гормонів, як перебудувати їх вироблення?

Це ще шкідливіше і небезпечніше, ніж різко гальмувати автомобіль на швидкості 120 км / год!

Один аборт, другий, і третій, і ще, і ще: А потім Ви щиро дивуєтеся: і звідки ж у Вас мастопатія, звідки фіброміома матки, так чому "ранній клімакс", чому "раптом" стала неймовірно повніти, чому стала така негарна шкіра, куди зникло статевий потяг ?!

Так, милі дами, - всі ці речі взаємопов'язані: і молочні залози, і розподіл жиру, пружність і краса Вашої шкіри:
Цим всім "керує" Ваша жіноча гормональна система, яку Ви так бездумно і власноруч розтрачуєте (руйнуєте) під час абортів.

Вже давно в усьому світі доведено, що чим вище рівень абортів, тим вище смертність жінок під час пологів, тим вище смертність і захворюваність новонароджених, бо травмована, запалена матка і порушена гормональна система з великими труднощами справляється з виношуванням і народженням дитини:

Жінка, що перенесла ТРИ АБОРТУ, вже не може бути здоровою!

Ще прикріше адже те, що чого-чого, а саме абортів можна уникнути !!! Існує досить багато сучасних, надійних і безпечних методів запобігання небажаній вагітності.

Проблема, щоправда, ще й в тому, що крім внутрішньоматкової спіралі (яка більшості з Вас просто протипоказана) і перерваного статевого акту ( "нехай чоловік охороняється", - багато жінок це сприймають як "доказ любові") інших способів наші жінки просто не знають, чи не сприймають:
Ви наївно вважаєте, що "він повинен Вас берегти". Нічого він Вам не повинен, особливо коли домагається інтимної близькості:
Хіба ОН потім робить аборти і лікує запалення придатків!
Хіба ОН товстішає на очах після аборту ?!
Так ось, інших способів "запобігання" (спіраль і перерваний акт) наші жінки чомусь не знають, та й не хочуть знати!

У В А Г А:
Внутрішньоматкові спіралі протипоказані жінкам:
Не дозволяйте лікаря лікувати "запалення" без видалення спіралі - це марно, марна трата Ваших грошей і ризик розвитку гнійного процесу в придатках. Це просто неграмотно! Лікувати "запалення" без видалення спіралі - це лікарська помилка!
І хоча дуже багатьом спіралі приносять користь, а що робити тим, кому не можна її вводити ???
А "перерваний статевий акт часто призводить до застійного простатиту і ситуаційної імпотенції у чоловіків, а умногіх жінок - до отсутсвии оргазму (і тоді хочеться вкусити весь світ :)
А що ж робити?
Так потрібно підібрати гормональні таблетки:
Але чого тільки коштує дурне, шкідливий і дуже міцне переконання про "страшний шкоду" гормональних таблеток. Виходить дивна ситуація: у всьому цивілізованому світі гормони не шкодять, і жінки виглядають молодо, не товстіють і не заростають волоссям, а ось саме нашим жінкам вони шкодять, і саме "наші дуже поправляються і заростають волоссям".
Чому? Причини такі:
Можна сказати, що в цивілізованому світі за ці роки (з початку 60-х!) Жінки вжили сотні тонн гормонів - і не стали при цьому "страшніше", "волохата" і "товщі" НІ француженки, НІ АНГЛІЙКИ, НІ американка. Погодьтеся, що якби від гормонів був шкоду, то весь цивілізований світ би вже давно з ними б розлучився! Але в світі користь від гормонів вважають рівною користь антибіотиків та інсуліну!
Відмовляти жінок від застосування гормонів значить - свідомо шкодити жінкам!

ДОВЕСТИ, що гормональна контрацепція ( "гормональні таблетки")
ПАМ'ЯТАЙТЕ, МИЛІ ЖІНКИ:
Кожен незроблений аборт - це користь Вашому здоров'ю, збереження Вашої жіночої сутності.
А коли зникає страх аборту і вже не потрібно "стежити" за партнером, не потрібно відразу ж "летіти" в ванну "встигнути поспринцеваться", не потрібно від досади гризти подушку, що "знову не встигла", тоді статеве життя сприймається по-іншому і раптом з'являється задоволення від статевого контакту, а не вічний жіночий страх.

Секс - без страху і аборту, - нормальна практика людей в цивілізованому світі.

Пам'ятайте, що якщо і виникли побічні ефекти від гормонів, це не гормони "погані", а просто їх погано, невірно, підібрали для Вас лікарі, або НЕ проконтролювали дію таблеток саме на Ваш організм! Звертайтеся до нас, і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір і врятуємо Вас від страху аборту

З повагою,
Акушер - гінеколог, Лікар вищої категорії
Семенюта Олександр Миколайович